• 1397/10/3

   11:10:8

  آخرین خبر/ در حالی که چندی پیش درگیری لفظی نماینده سراوان در گمرک موجب واکنش‌هایی از سوی کاربران در فضای مجازی جنجال‌‌آفرینی کرده بود، حالا یک استاد آلمانی گفته که "درازهی" از او سرقت علمی کرده است.


  شامگاه دوشنبه - 26 آذر امسال، فیلمی از "محمدباسط درازهی" نماینده مردم سراوان در مجلس، میان کاربران فضای مجازی دست به دست شد که نشان می‌داد این نماینده با یکی از کارمندان گمرک درگیری لفظی داشته است، این فیلم و توهین‌های "دُرازهی" با واکنش‌ گسترده کاربران فضای مجازی مواجه شد.

  حالا، خبر دیگری در فضای مجازی میان کاربران دست به دست می‌شود که نماینده مردم سراوان را به سرقت علمی متهم می‌کند.

  "ولفرام بوگارد" استاد علوم کامپیوتر دانشگاه فرایبورگ آلمان دیروز در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی اعلام کرد که محمدباسط دُرازهی نماینده مردم سراوان و عضو فراکسیون امید (اصلاح‌طلبان) مجلس مقاله، او را سرقت کرده است.

  به گزارش رویکرد امروز؛ در همین حال این استاد دانشگاه فرایبورگ آلمان در گفتگویی با بیان اینکه از طریق دوستان همکارش و چند ایمیل به موضوع پی برده است، اعلام کرد که مقاله درازهی کپی شده مشابه است و وی دو مقاله را باهم ترکیب کرده و اسم ما را حذف کرده و اسم خودش را گذاشته است. وی در ادامه گفت: «شکایت از⁧ درازهی ⁩ را پیگیری خواهم کرد. ما در کشورمان مورد مشابهی درمورد یک وزیر داشتیم که بخاطر سرقت علمی برکنار شد!»

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

نظر شما در مورد این مطلب


CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
انصراف