• 1396/9/14

      8:10:20

     مسئول دیده بان شفافیت و عدالت در استان درباره حذف نشدن آبونمان از قبوض گاز گفت: به نیابت از مشترکان از شرکت گاز شکایت می کنیم. 

    مهدی برادران در گفت وگو با خراسان رضوی افزود: با توجه به این که رأی نهایی دیوان عدالت اداری مبنی بر حذف آبونمان از قبوض مشترکان گاز صادر و منتشر شده است ولی شرکت ملی گاز هنوز آبونمان را از قبوض گاز حذف نکرده است و از سوی دیگر این موضوع جزو حقوق عامه مردم  به حساب می آید و همه مشترکان توان و زمان آن را ندارند که به‌عنوان ذی‌نفع به مراجع قضایی مراجعه کنند و از اجرا نشدن قانون از شرکت گاز شاکی شوند، دیده بان شفافیت و عدالت استان به نیابت از مشترکان از شرکت گاز به دلیل اجرا نشدن قانون حذف آبونمان گاز به مراجع قضایی شکایت خواهد کرد . وی با اشاره به گزارش‌های پیگیرانه خراسان رضوی در این باره اظهار کرد: گروه حقوقی دیده بان شفافیت و عدالت استان با دریافت مدارک و مستندات در این زمینه از روزنامه خراسان رضوی و پیگیری مسائل حقوقی و دیگر ابعاد آن هفته آینده شکایت خود را تسلیم مقامات قضایی خواهد کرد. 

    همچنین روز یک شنبه در پی امتناع شرکت گاز از حذف آبونمان از قبوض با وجود رای دیوان عدالت اداری، احمد توکلی رئیس هیئت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت طی نامه ای به وزیر دادگستری خواهان پیگیری و استرداد آبونمان گاز از تعزیرات حکومتی شد.

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

نظر شما در مورد این مطلب


CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
انصراف