• 1397/5/15

   10:28:16

  محمد سعید احدیان، مدیر مسوول روزنامه خراسان در مطلبی خطاب به رئیس دولت اصلاحات نوشت:

   آقای خاتمی! اکنون عذرخواهی شما چه دردی از مردم دوا می کند/شما را کانالیزه کرده‌اند/ با این دست‌فرمان، بدنه اصلاح طلب را هم از دست می دهید


   1- جناب آقای خاتمی عمده راه حل‌های بیان شده از سوی شما در رابطه با دولت راه حل هایی سیاسی بود، این موضوع نشان می‌دهد متاسفانه شما همچنان از بدنه مردم دور هستید و درکی از واقعیت‌های کنونی جامعه ندارید.


  از سخنان امروز شما کاملا می توان فهمید که شما را کانالیزه کرده‌اند و اطلاعات درست به شما نمی‌رسد، برای درک مشکلاتِ حقیقی مردم بایستی به میان مردم بیایید تا ببینید مشکل چیست، آن وقت از روی مصلحت هم که شده دیگر از این حرف های نخ‌نما شده که مخصوص موزه سیاسی اصلاح طلبان است، نخواهید زد.  


   2- عذرخواهی امروز شما را هرچند از ویژگی های شخصیتی شما می‌دانم؛ اما جناب آقای خاتمی، عذرخواهی امروز شما چه دردی از مردم دوا می‌کند؟


   بخاطر دارم مدتی قبل از انتخابات در مناظره‌ای که با آقای #حسن_رسولی (از اعضای #بنیاد_باران متعلق به شما) داشتم به او گفتم؛ شما باید امین طرفداران تان باشید، با چه توجیهی از آقای #روحانی که ناکارآمدی‌اش به اثبات رسیده و می‌دانید که نمی‌تواند کشور را اداره کند حمایت می‌کنید؟ هنگامی که ایشان رئیس جمهور شد و نتوانست کشور را اداره کند می خواهید چه جوابی به مردم بدهید؟ تاکید کردم نمی‌گویم به نامزد اصول‌گراها رای دهید بلکه می‌گویم کاندیدای دیگری غیر از روحانی مثلا دکتر #عارف را مطرح کنید.


  حالا هم به شما می گویم عذرخواهی فایده‌ای ندارد، به جای اینکه خود را کنار بکشید و پای #رهبری را وسط بکشید پاسخگو باشید و سعی کنید  تمام قد به او کمک کنید. نمایندگان تهران منتسب به لیست «#تَکرار_می‌کنم»ِ شما حتی حاضر نشده‌اند پای نامه #سوال_از_رئیس_جمهور را امضا کنند، حال شما از عذرخواهی سخن می گویید؟ وضع فعلی کشور نتیجه عملکرد دولتی است که شما آن را سرکار آوردید.   


   آقای #خاتمی،عبور از #روحانی هم کار نابخردانه‌ای است خصوصا با این مدلی که از رهبری خواسته‌اید وارد این حوزه شوند.


   نتیجه این موضع شما این نمی‌شود که مردم حساب شما را از دولتی که شما بر سرکار آوردید جدا کنند، بلکه نتیجه آن این است که مشخص می‌شود شما به یکی از مهمترین ادعاهای اصلاح طلبی یعنی #مردم_سالاری باور ندارید و خیلی زود می‌خواهید از رئیس جمهور منتخب مردم عبور کنید.


  اگر با این دست فرمان ادامه دهید دیگر چیزی برای تان باقی نمی ماند! براندازان که دیگر شما را قبول ندارند، مردم نیز که نتیجه «#تَکرار_می‌کنم»را دیده اند، فقط مانده بخشی از اصلاح طلبان که با این روش آن ها را هم از دست می‌دهید بعد مجبور می‌شوید حرف‌های تند بزنید و از مقصرهای خیالی خارج از دولت حرف بزنید.

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

نظر شما در مورد این مطلب


CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
انصراف